درباره لاهیج وب

لاهیج وب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات حرفه‌ای وب تأسیس شد. ما با الهام از طبیعت بکر لاهیجان، برای ارائه خدماتی خلاقانه و شاداب تلاش می‌کنیم. ماموریت ما این است که کار را معنادار کنیم.

SVG
SVG

دیدگاه لاهیج وب

لاهیج وب حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در سال 1395 با تکیه بر بیش از پنج سال سابقه مؤثر مؤسسین خود در زمینه IT، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. لاهیج وب ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس‌ها و خدمات بی‌نظیری را ارائه میدهیم. تمرکز تیم ما بر روی اهداف مشتریان است. ما زمان زیادی صرف می‌کنیم تا کسب و کار شما، رقیبان و بازار کارتان را به طور کامل درک کنیم تا بتوانیم کمپین‌های موفقیت آمیز اجرا کنیم.

دیدگاه و ارزش ها

ما بر این باوریم که طراحی یک سایت یا اپلیکیشن باید ترکیبی از خلاقیت، زیبایی و کارایی باشد. دیدگاه ما ارائه بهترین خدمات طراحی وب با کیفیتی عالی و همراه با پشتیبانی بلند مدت است. ارزش‌های اصلی ما عبارتند از: خلاقیت، صداقت، اعتماد و تمرکز بر نیاز مشتری.ما بر این باوریم که طراحی یک سایت یا اپلیکیشن باید ترکیبی از خلاقیت، زیبایی و کارایی باشد. دیدگاه ما ارائه بهترین خدمات طراحی وب با کیفیتی عالی و همراه با پشتیبانی بلند مدت است. ارزش‌های اصلی ما عبارتند از: خلاقیت، صداقت، اعتماد و تمرکز بر نیاز مشتری.

خدمات لاهیج وب

لاهیج وب انواع خدمات طراحی، برنامه‌نویسی وب، بهینه‌سازی سئو و تجربه کاربری را ارائه می‌دهد. تیم مجرب ما با به‌کارگیری جدیدترین استانداردهای فناوری، وبسایت و اپلیکیشن‌هایی طراحی و توسعه می‌دهند که نیازهای اختصاصی مشتریان را برآورده می‌سازد.

مشتریان لاهیج وب

مشتریان لاهیج وب شامل انواع کسب و کارها، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و سازمان‌های مختلفی هستند که از خدمات این شرکت در زمینه طراحی وب بهره می‌برند.

92% تضمین خدمات با کیفیت

رضایت مشتریان از لاهیج وب

7+

سال تجربه حرفه‌ای

27+

مشتری

34+

پروژه

شما هم می‌توانید با ثبت درخواست، رایگان از تجربیات ما بهره‌مند شوید.

تیم لاهیج وب

تیمی دانش محور، خلاق و پويا

Ali Fallah

علی فلاح

بنیان گذار
Amir Fallah

امیر فلاح

توسعه دهنده وب
Illustration

سوالات متداول

لاهیج وب انواع خدمات وب شامل طراحی سایت، برنامه‌نویسی وب، بهینه‌سازی SEO و تجربه کاربری را ارائه می‌دهد.
خیر، خدمات ما شامل انواع کسب‌وکارها، استارتاپ‌ها و سازمان‌ها می‌شود.
کیفیت بالای خدمات، تیم مجرب، رعایت استانداردها و خلاقیت از مزایای همکاری با ماست.
می‌توانید از طریق تلفن، ایمیل یا فرم تماس با ما ارتباط باشید.
با ما گفتگو کنید
ارسال پیام آنلاین
با ما تماس بگیرید
+98 (021) 9130-6862
به ما ایمیل بزنید
hi@lahijweb.com